Во центарот на вниманието со новата Lure колекција на Bella

Новата колекција од линијата Bella Lure е посветена на секоја дама којашто сака да изгледа посебно и да се чувствува удобно на свечените прослави.Пролетта е период од годината исполнет со голем број на прослави. Веридби, свадби, матурски и апсолвентски прослави се дел од свеченостите на кои што секоја дама сака да присуствува во своето најдобро издание. Изборот на совршената модна комбинација може да биде на вистинатежок. Најдоброторешение е да се најде модел кој е спој на елеганција и удобност и кој овозможува уникатен и префинет изглед.

Со моделите од новата колекција Bella Lure нема да погрешите и ќе се чувствувате прекрасно во своја кожа. Изработени од одбрани материјали, сите парчиња облека овозможуваат удобност и пријатно чувство при секој чекор за време на дневните и вечерните часови. Секој модел е внимателно дизајниран и надополнет со уникатни дезени и детали со цел да овозможи уникатен изглед. Преовладуваат боите кои се олицетворение на елегантноста. Црната, црвената и тегетбоја, како и кремовите нијанси се совршениот избор за секоја свеченост.

Чувствувајте се елегантно и чекорете со сигурност со новите модели од линијата Bella Lure!

 

Пишете ни

Вашата порака ни значи, пишете го Вашето мислење и испратете ни го на e-mail. Одговор на Вашиот e-mail ќе добиете во рок од 48 часа. Ви благодариме, Skopje City Mall

Sending

©2017 Skopje City Mall

Log in with your credentials

Forgot your details?