Фотогалерија | Дамите го бараа својот принц 👑

Денеска во Скопје Сити Мол, дамите го бараа својот принц

Повелете на ✪ SHOES WEEK ✪ шопинг во Скопје Сити Мол!
За сите љубители на модата и модните трендови 🕶 Fashion Month во#SkopjeCityMall #ShoesWeek

Image may contain: one or more people, people sitting and shoes

Image may contain: one or more people and shoes

Image may contain: one or more people and people sitting

Image may contain: 2 people, people sitting and shoes

Image may contain: one or more people and shoes

Image may contain: 2 people, people sitting, people standing and shoes

Image may contain: one or more people and shoes

 

Пишете ни

Вашата порака ни значи, пишете го Вашето мислење и испратете ни го на e-mail. Одговор на Вашиот e-mail ќе добиете во рок од 48 часа. Ви благодариме, Skopje City Mall

Sending

©2017 Skopje City Mall

Log in with your credentials

Forgot your details?