( Фотогалерија ) Летен саем на книга

Драги љубители на книгата, денес започна летениот саем на книга. 📚
Во периодот од 7ми јуни до 12ти јуни Македонската асоцијација на издавачи и #SkopjeCityMall Ве покануваат на шопинг на книги 📖 📝

Ова лето уживајте со книга! ✔️
Пратете не на нашата фан страна!

Image may contain: 2 people, people sitting

Image may contain: 4 people

Image may contain: 1 person

Image may contain: 2 people

Image may contain: 4 people, people standing

Image may contain: 1 person

Image may contain: 1 person

No automatic alt text available.

Image may contain: 5 people, people smiling

Image may contain: 1 person

No automatic alt text available.

Пишете ни

Вашата порака ни значи, пишете го Вашето мислење и испратете ни го на e-mail. Одговор на Вашиот e-mail ќе добиете во рок од 48 часа. Ви благодариме, Skopje City Mall

Sending

©2017 Skopje City Mall

Log in with your credentials

Forgot your details?