Celebrity Meet Up | Запознајте ги Раста и Ана Николиќ!

  •  
  •  
  •  
  •  
  •   

Skopje City Mall Ве поканува на една поинаква дружба и запознавање со балканската атракција Раста и Ана Николиќ на 30 Јануари од 19:00 часот на вториот кат во трговскиот центар.

Фановите ќе имаат можност да одговараат на прашања поврзани за нивната кариера и да освојат фотографирање, автограми и бесплатни билети за нивниот концерт кој ќе се одржи на 16 февруари во ВИП Арената Борис Трајковски.

Случајност, Кавасаки, Конкретно се само дел од песните кои изминативе неколку години се апсолутни хитови помеѓу тинејџерите на балаканот, а милионските прегледи на YouTube се доказ за тоа.

Запознај ги Раста и Ана на 30 Јануари од 19 часот во Skopje City Mall!

 


  •  
  •  
  •  
  •  
  •