Ексклузивно: Emporio Armani и Armani Exchange за прв пат во Македонија

  •  
  •  
  •  
  •  
  •   

Ексклузивно: Emporio Armani и Armani Exchange за прв пат во Македонија. 
Модерни, елегантни и спортски парчиња за оние мажи со префинет вкус и диманичен стил на живот, брендовите Emporio Armani и Armani Exchange се појавија во мултибренд продавницата City Fashion.

Ајде сите на шопинг во City Fashion во Скопје Сити Мол, бидејќи таму може да ги најдете најдобрите светски брендови


  •  
  •  
  •  
  •  
  •