HAPPY WEEKEND акција во НЕПТУН – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

  •  
  •  
  •  
  •  
  •   

Од 04-08 октомври, до 48 рати без камата со haPPy кредитот или до 24 рати без камата со кредитните картички (на НЛБ Банка, Стопанска банка АД Скопје, Охридска Банка, Халк Банка и Дајнерс МК) потрошувачите ќе можат да си ги купат потребните производи по промотивни – haPPу цени со големи попусти.

Сега е вистинско време за шопинг, големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи! Акцијата важи за сите производи од сите категории. Разгледајте ги одличните понуди во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија. Изберете од големата понуда на: фрижидери, машини за перење, плотни, фурни, клима уреди, телевизори, компјутери и таблети, па сè до мобилни телефони, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина. Во Нептун може да најдете производи од вашите омилени брендови: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta и многу други. Секој купувач ќе може да најде нешто соодветно и поволно за себе и за својот дом.


  •  
  •  
  •  
  •  
  •