„Lucky days” во НЕПТУН од 05-08 ноември – Најголеми попусти на целиот асортиман!

  •  
  •  
  •  
  •  
  •   

„Lucky days” во НЕПТУН од 05-08 ноември со најголеми попусти на целиот асортиман и шопинг до 48 рати со happy кредит!

Искористете го oвој „Lucky days” и добијте:

– НАЈГОЛЕМИ ПОПУСТИ на целиот асортиман!

– Кешбек од 5% при купување со кобрендираната НЛБ haPPy MasterCARD картичка

– За секоја кумулативна купопродажба во вкупна вредност од  30.000 денари, добивате ваучер од 900 денари за идни купувања.

– Шопинг до 48 рати со haPPy инстант кредитот

– Шопинг до 24 рати со кредитни картички

НЕПТУН како најголем малопродажен ланец за бела техника и електроника во Македонија е препознатлив по овој концепт на продажба, каде на своите купувачи им нуди исклучителна можност да набават производи од целокупниот продажен асортиман по промотивни цени со големи попусти и можност да плаќаат до 48 рати.

Сега е вистинско време за шопинг! Акцијата е активна на сите производи од сите категории. Разгледајте ги одличните понуди за: машини за перење алишта, фрижидери, плотни, фурни, клима уреди, телевизори, компјутери, мобилни телефони, мали апарати за домаќинство, апарати за нега и убавина, прочистувачи на воздух и останати апрати за квалитет на воздух. Секој купувач ќе може да најде нешто соодветно и поволно за себе и за својот дом. Посетете ја продавницата на НЕПТУН . Побрзајте, акцијата трае само 4 дена!


  •  
  •  
  •  
  •  
  •