„Lucky days” во НЕПТУН Скопје Сити Мол од 22-28 јуни – Пристигнаа најголемите попусти!

  •  
  •  
  •  
  •  
  •   

„Lucky days” од 22-28 јуни во „Нептун” Скопје Сити Мол – продажна акција со најголеми попусти!

Овие “Среќни денови” потрошувачите ќе може да купуваат производи со најголеми попусти и до 60 рати со haPPy инстант кредитот. Разгледајте ги понудите во 25-те продажнот салон на Нептун Скопје Сити Мол и изберете од најголемиoт избор на: телевизори, фрижидери, машини за перење, плотни, фурни, сушари, лаптопи и таблети, мобилни телефони, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од брендовите: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta и многу други.

Не пропуштајте ја оваа идеална прилика за шопинг по супер цени, посетете ги “Нептун” продавниците и уживајте во овие 7 среќни денови! „Нептун” има и широка палета на услуги за своите клиенти како: лојална програма, инстант кредити, дополнителни гаранции, премиум достава, кредитна и кешбек картичка haPPy MasterCard. Целокупната понуда за “Lucky Days”, може да се разгледа на https://www.neptun.mk/

Овој јуни Нептун го посвети на своите купувачи преку голема кампања под мотото “Постоиме за нашите haPPy купувачи”. Со кампањата претставија повеќе категориски промоции во кои се опфатени најквалитетни уреди од најпознатите светски брендови по одлични цени за сите оние кои имаат haPPy картичка или пак ќе станат дел од лојалната програма. Носители на тие промоции се токму тие, лојалните haPPy купувачи кои и се добро познати на јавноста. Познати личности од телевизијата, спортисти, актери, модели, инфлуенсери, гејмери, влогери и блогери се само дел од лицата кои ги претставуваат промоциите на Нептун овој месец.


  •  
  •  
  •  
  •  
  •