Ново модно светло во Skopje City Mall | City Fashion Woman

  •  
  •  
  •  
  •  
  •   

City Fashion Woman  e новата  женска мултибренд продавница во Skopje City Mall која ќе се спојат атрактивни модни брендови како – Michael Kors, Furla, Karl Lagerfeld, Emporio Armani, Armani exchange, Joop, Fracomina, Versace Jeans.

Меѓу модните парчиња, освен облека ќе најдете и голем избор на чанти и паричници, како и чевли и патики…

Со City Fashion Woman, светски етаблираните модни креатори доаѓаат поблиску до вас, а вашиот шопинг, сега може да заврши во еден ден и веќе не мора да го поврзувате со далечни дестинации. 


  •  
  •  
  •  
  •  
  •