Одберете ја вашата нова зимска опрема во Beosport #SkopjeCityMall 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •   

 Искористете ги попустите кои ги нудиме и одберете ја јакната

Image may contain: 1 person

Image may contain: one or more people and people standing

Искористете ги финалните попусти во Beosport Macedonia и одберете ја јакната од брендот Pepe Jeans со елегантен изглед.

Image may contain: 1 person, smiling, standing

Image may contain: 1 person, standing

Image may contain: 2 people, people standing

Голем избор на скијачки ракавици во Beosport Macedonia.

Image may contain: shoes

Image may contain: shoes and boots

Заштитете се во студените зимски денови со фантомките од брендот NGN.
Image may contain: shoes

Чизми од брендот NGN водоотпорни и одлични за забавните игри на снег.

Image may contain: shoes and hat

Image may contain: shoes

-Удобен и прилагодлив на телото.
-Материјал кој што брзо се суши.
-Ја задржува топлина на телото.
-Антибактериско дејство, воедно спречува непријатен мирис.
-Лесен и пријатен материјал.

No automatic alt text available.


  •  
  •  
  •  
  •  
  •