Okaïdi со весели бои и модерни кројки за сите пригоди!

Image may contain: 5 people, people smiling, people standing, child and text

Okaïdi е универзален, креативен бренд кој го респектира детскиот идентитет –  посветено на растење на децата. Пролетната колекција изобилува со голем асортиман во весели бои и модерни кројки, за сите пригоди.

Погледнете дел од понудата на Okaïdi:

Елеци кои можат да се носат од двете страни, со качулка која може да се извади. Овој Obaïbi дизајн за вашето бебе во светли бои e идеално за оваа пролет!

No automatic alt text available.

Откријте го нашиот избор на модерни чевли и патики за девојчињата и момчињата. Во нашите продавници можете да најдете голем избор за сите прилики.

Image may contain: shoes

OKAIDI пролетно – летна колекција за девојчиња

Како ви се допаѓа оваа комбинанација за малите дамички? Нека  свети се, во боите на сонцето! 🌼🌞💛
Пронајдете ја оваа и други прекрасни комбинации во нашата продавница во Skopje City Mall!

Image may contain: people standing

OKAIDI пролетно/летна тема за момчиња

[SIMPLY GOOD] 2 во 1,  јакна – водоотпорна од едната страна, удобнен флис од другата страна…Која боја одговара за вашиот син?

No automatic alt text available.

Okaïdi e посветен на развитокот на иновативни и прифатливи материјали. Како бренд ја подржува иницијативата “Better Cotton” за одговорно производство, во подобри услови за работа на полињата на памук. При крај на 2016 година, 80% памук од колекцијата GOOD BASIC маици, беа изработени од линијата “Better Cotton”.

Image may contain: 1 person, stripes

Пишете ни

Вашата порака ни значи, пишете го Вашето мислење и испратете ни го на e-mail. Одговор на Вашиот e-mail ќе добиете во рок од 48 часа. Ви благодариме, Skopje City Mall

Sending

©2017 Skopje City Mall

Log in with your credentials

Forgot your details?