Pull&Bear со прекрасни женски кошули и блузи!

Новата пролетна колекција на модниот бренд Pull&Bear, потполно не воодушеви и освои. Колекцијата е преполна со совршени модни парчиња кои се наменети за младите девојки кои ги пратат трендовите, кои знаат да уживаат во комоцијата и лежерноста. Колекцијата е супер модерна, преовладуваат пастелните бои и супер модерни кроеви. Тексас кошули, блузи со волани, кошули со риги, блузи со тул и тантела…и, зар може уште нешто повеќе да се посака за оваа пролет!

Од големиот пролетен асортиман на Pull&Bear, за денес се одлучивме да ви претставиме дел од кошулите и блузите, кои ќе ве освојат уште на прв поглед.

Повелете во продавницата во Pull&Bear, во Skopje City Mall и веднаш освежете го вашиот пролетен изглед со овие навистина, прекрасни модни парчиња.

Pull&Bear - woman - clothing - blouses & shirts - shirts - striped print t-shirt with frills - red - 05471369-V2017

Pull&Bear - woman - clothing - blouses & shirts - shirts - long sleeve printed shirt - blue - 05471377-V2017

Пишете ни

Вашата порака ни значи, пишете го Вашето мислење и испратете ни го на e-mail. Одговор на Вашиот e-mail ќе добиете во рок од 48 часа. Ви благодариме, Skopje City Mall

Sending

©2017 Skopje City Mall

Log in with your credentials

Forgot your details?