🍮🍬 Добродојде O la la во #SkopjeCityMall 🍭🍪

🍮🍬 Добродојде O la la во #SkopjeCityMall 🍭🍪

  Соврешен баланс на најдобрите слатки од светските кујни, О ла ла ги спојува француските макаронси и тартови, со италијанската панакота, американските мафини и брауни, македонските принцес крофни и васина торта, и го интегрира шмекот на најпопуларните десерти од Австралија, Белгија, Австрија создавајќи го најслаткото, разиграно и позитивно место. Во подготвувањето на нашите слатки, користиме исклучиво...

04.07.201726.08.2017
👖 Jack & Jones Jeans Week Понуда 👖

👖 Jack & Jones Jeans Week Понуда 👖

👖👗👒 Fashion Month 👞💕👖 ♔♚ Jack & Jones JEANS WEEK ♚♔ -20% попуст на сите фармерки -50% попуст на одредени производи #JackandJones #SkopjeCityMall

01.06.201721.02.2018
Fashion Month | Петок 12ти мај | JEANS WORKSHOP

Fashion Month | Петок 12ти мај | JEANS WORKSHOP

♔♚Fashion Month Jeans Week ♚♔👖★ JEANS WORKSHOP ★👖
Донесете стар пар фармерки, време да им дадете нов изглед на вашите стари фармерки!

01.06.201721.02.2018
#MANGO инспириранo од Мексико!

#MANGO инспириранo од Мексико!

Кошулата со принт инспириран од Мексико  и истите такви обетки, искомбинирајте ги со кратки „палацо“ панталони и балетанки // #MANGO #Skopjecitymall

31.05.201726.08.2017
Fashion Month Kigili ♚♔ За секој маж

Fashion Month Kigili ♚♔ За секој маж

Kigili, место кое не смее да се пропушти за време на вашиот шопинг во Скопје Сити Мол
-40% на одела
Земи 3, плати 2 ( маица, кошула, јакна, пантолони )
-20%

12.05.201721.02.2018