Skopje City Mall ги одбра 10те најкреативни фотографии кои учествуваа во играта “Сподели љубов во Skopje City Mall и биди дел од EXIT Лето на љубовта!”

Skopje City Mall ги одбра 10те најкреативни фотографии кои учествуваа во играта “Сподели љубов во Skopje City Mall и биди дел од EXIT Лето на љубовта!”

Skopje City Mall ги одбра 10те најкреативни фотографии кои учествуваа во играта “Сподели љубов во Skopje City Mall и биди дел од EXIT Лето на љубовта!” Skopje City Mall на најкреативните сопственици на фотографии кои беа постирани на социјалните мрежи Facebook и Instagram со хаштаг #exitmk и #scm4love им додели по 2 билети за најпрестижниот...

11.08.201726.08.2017
Timberland | Бродски Чевли

Timberland | Бродски Чевли

Еден од најрафинираните модели на Timberland– бродските чевли стануваат синоним за класичен дизајн со врвен квалитет. Овој модел чевли ги сплотува функционалноста, безвременоста и софистицираноста во обувки кои лесно се носат и комбинираат. За пролет/лето 2017 класиката е дополнета со модерна технологија со имплементирање на Sensorflex системот. Оваа техонологија постои од 2014 година е и...

11.08.201726.08.2017
Cineplexx | Cars 3

Cineplexx | Cars 3

Оригинален наслов: Cars 3 Почеток на филмот: 15.06.2017 Земја / година: USA/2017 Жанр: Анимиран / цртан, Авантура, Комедија Глумци: Armie Hammer, Owen Wilson, Bonnie Hunt, Tony Shalhoub, Cheech Marin Режија: Brian Fee Дистрибутер: 2i Film Возрасна Категорија: Втора категорија, родителски надзор Засенет од новата генерација брзи тркачи автомобили, легендарниот Лајтнинг Меквин е оттурнат од спортот...

11.08.201726.08.2017
#Parfois моден предлог за оваа недела

#Parfois моден предлог за оваа недела

Parfois оваа недела сака да ја испрати пораката до сите модни дами. Брзото време не истоштува, многу работа, многу обврски, малку сон… сепак во таа урбана гужва можеме да се развеселиме доколку ја прифатиме пораката на Parfois, “Тропски мотиви и позитивни мисли!” Проследено со таа порака е и овој моден предлог. #Parfois #Skopjecitymall

11.08.201726.08.2017
Футуристички модел кој ќе ве издвои од другите!

Футуристички модел кој ќе ве издвои од другите!

Во потрага по совршена летна патика наидов на Nike Air Huarache. Иако голем број луѓе, од тоа што можев да заклучам, секогаш ја избегнуваат и не ја ставаат на листа на посакувана патика, јас решив да излезам од комфорната зона и да им докажам на луѓето колку грешат околку оваа патика. Nike Air Huarache лесно може да...

04.07.201726.08.2017
Нови авантури со Timberland

Нови авантури со Timberland

Нови авантури без разлика на временските услови! Јакна која не пропушта вода благодарение на DryVent технологијата која со сигурност ќе ве оддржи суви и топли, дури и кога сте активни

04.07.201726.08.2017
🍮🍬 Добродојде O la la во #SkopjeCityMall 🍭🍪

🍮🍬 Добродојде O la la во #SkopjeCityMall 🍭🍪

  Соврешен баланс на најдобрите слатки од светските кујни, О ла ла ги спојува француските макаронси и тартови, со италијанската панакота, американските мафини и брауни, македонските принцес крофни и васина торта, и го интегрира шмекот на најпопуларните десерти од Австралија, Белгија, Австрија создавајќи го најслаткото, разиграно и позитивно место. Во подготвувањето на нашите слатки, користиме исклучиво...

04.07.201726.08.2017
👖 Jack & Jones Jeans Week Понуда 👖

👖 Jack & Jones Jeans Week Понуда 👖

👖👗👒 Fashion Month 👞💕👖 ♔♚ Jack & Jones JEANS WEEK ♚♔ -20% попуст на сите фармерки -50% попуст на одредени производи #JackandJones #SkopjeCityMall

01.06.201721.02.2018