☀️Време е за летен шопинг во #ALDO ️

☀️Време е за летен шопинг во #ALDO ️

☀️Време е за летен шопинг во Skopje City Mall ️ Денес ја посетивме продавницата на #ALDO Големи летни попусти, добар шопинг и не заборавајте ГОООЛЕМА НАГРАДНА ИГРА  Повеќе информации за наградната игра на skopjecitymall.mk/summer/ ☀️Редовна цена 7 490 ден ⛱️Summer Mall цена 3 745 ден ☀️Редовна цена 6 900 ден ⛱️Summer Mall цена 3 450 ден ☀️Редовна цена...

12.09.201712.09.2017
Хаваи во Skopje City Mall

Хаваи во Skopje City Mall

🌞 Драги посетители, дали ја посетивте поставката на Хаваи? Дојдете и запознајте се со Хаваи во #SkopjeCityMall

12.09.201712.09.2017
Моден предлог од Bella

Моден предлог од Bella

Шопингот е омилено хоби на секоја дама, а особено кога секоја недела можат да се најдат нови парчиња облека. Ве очекуваме во Bella, Skopje City Mall!

12.09.201712.09.2017
(Фото) Наградените од „модниот лов“ во посета на “Signori” и “Papaz”

(Фото) Наградените од „модниот лов“ во посета на “Signori” и “Papaz”

Успешен завршеток на „модниот лов“ во Skopje City Mall. Како и секогаш Skopje City Mall останува доследен и ги награди „моднитежртви“, одбрани од „ловечкото око“ на нашите модни блогери! По којзнае кој пат се докажа дека гостите во Skopje City Mall се оние со нај изострен вкус за мода и стил, што го направи изборот (ловот)...

21.08.201726.08.2017
Добродојдовте во летната оаза на Women’secret

Добродојдовте во летната оаза на Women’secret

Деновите стануваат подолги, температурите повисоки, а желбата да излеземе и да се забавуваме сè поголема. Да, тука е летото! Она време од годината кога сите мислат на плажа, море и се разбира костимите за капење на Women’secret. Оваа сезона Women’secretги води купувачите низ летото со колекција на костими за капење и колекција која нуди многу различни...

16.08.201726.08.2017
Geox за ова лето

Geox за ова лето

Лесни и лежерни, еспадрили во повеќе бои од Geox. Повелете неколку прекрасни предлози на еспадрили од Geox за ова лето.  

14.08.201721.02.2018
Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight

Повторно Оптимус Прајм  ве повикува на уште едно продолжение од култната приказна за роботите и луѓето. Оптимус Прајм ја пронаоѓа својата планета, Сајбертрон, сега повеќе мртва планета. Таму дознава дека тој е одговорен за убивање на планетата. За да ја врати повторно во живот, мора да се врати на Земјата и да го пронајде артефактот… Луѓето...

14.08.201726.08.2017
Bella – за секоја приказна

Bella – за секоја приказна

Летото е наменето за среќни денови проткаени со насмевки и незаборавни моменти кои на крајот резултираат со посебна приказна која засекогаш се памети. Ова лето создајте ја својата! Од денови поминати во уживање под летното, сино небо, до вечери полни со смеа и забава, оваа сезона исполнете ја со позитивна енергија и моменти кои никогаш нема...

14.08.201726.08.2017
Bata | Лето 2017 и нова технологија – Insolia

Bata | Лето 2017 и нова технологија – Insolia

Оваа сезона како тренд се појавува дезенот на тантелата во вид на перфорации на различни модели на спортските обувки и летните чизми, кои пак црпат инспирација од „Кочела“ фестивалите. Спортските обувки добиваат нови форми, а ретро стилот на подебел ѓон повторно се враќа во мода. Металик сјајот преовладува на различни парчиња и е задолжителен елемент...

14.08.201726.08.2017
Cineplexx | Rough Night

Cineplexx | Rough Night

СОДРЖИНА Пет најдобри пријателки од колеџ се собираат повторно по 10 години за луда моминска забава на еден викенд во Мајами. Нивната луда забава зазема погрешна насока кога случајно ќе го убијат машкиот стриптизер. Покрај лудоста да го прикријат лошиот чин, тие се зближуваат кога најмногу е потребно. Машкиот стриптиз завршува мртов на една плажа...

14.08.201726.08.2017