Во Нептун “Само еден најсреќен ден” понеделник 20-ти јануари

Во Нептун “Само еден најсреќен ден” понеделник 20-ти јануари

Третиот понеделник во јануари се смета за најдепресивниот ден во годината, оваа година тоа е овој понеделник 20-ти јануари. Во светот, овој ден е познат како Blue Monday, или тажниот понеделник. На лошото расположение на луѓето, се смета дека влијае состојбата по новогодишните празници и исчекувањето на пролетта и на летото. Оваа теорија е воспоставена...

17.01.202017.01.2020
Pandora My True Colours

Pandora My True Colours

Вашите бои Боите го претставуваат нашето расположение и емоции, правејќи да се чувствуваме мирно и енергично, разиграно или замислено. Оваа сезона искористете ги позитивните ефекти на боите од нашата нова колекција на Pandora прстени My true Colours. Бисерната силуета на нашиот дизајн Purely Pandora е безвременска и модерна, а бојата завзема централен дел на прстените....

09.01.202003.01.2020
Намаление во Pandora

Намаление во Pandora

Со Новата Година доаѓа и време за нашето намаление! Новата година нека донесе нови убави почетоци, а Pandora ви овозможува од 03.01.2020. некои од нашите производи да ги купите по 30% пониски цени. Посетете ги Pandora продажните места и израдувајте се себе или Вашите сакани со прекрасен Pandora подарок. Светот на накитот чека на Вас!

03.01.202003.01.2020
Нептун со супер празнична понуда – Големи попусти и до 60 рати без камата!

Нептун со супер празнична понуда – Големи попусти и до 60 рати без камата!

HAPPY WEEK акција во Нептун со најголеми празнични попусти и до 60 рати БЕЗ камата на цените со попуст! Од 24-31 декември, до 60 рати без камата со haPPy кредитот или до 24 рати без камата со кредитни картички и синдикална продажба, потрошувачите ќе можат да си ги купат потребните производи по промотивни цени со...

24.12.201924.12.2019
Сè што Ви е потребно за Нова Година e – магичен подарок!

Сè што Ви е потребно за Нова Година e – магичен подарок!

Сега е периодот од годината кога ја рекапитулираме годината позади нас и кроиме планови за следната. Период во кој мислиме на нашите блиски луѓе кои се неизоставен дел од нашиот живот. Преку празничните денови се трудиме да им го надокнадиме она што сме го пропуштиле во претходните 365 дена. Идеални моменти за тоа се новогодишните...

23.12.201923.12.2019
Што празник е 11.11 и што може да се очекува на овој ден – Очекувајте огромни попусти и супер понуди!

Што празник е 11.11 и што може да се очекува на овој ден – Очекувајте огромни попусти и супер понуди!

Денот на самците 11.11 (единаесетти ноември) се одбележува од 1990г., како спротивност на Денот на заљубените, со цел луѓето кои не се во врска да купуваат производи за себе. Согласно податоците од ланската вкупната продажба, 11.11 е четири пати поголем од Црн петок и Сајбер понеделник, двата најпопуларни шопинг дена во светот. На овој ден,...

08.11.201908.11.2019
Проверете ја новата колекција есен/ зима ’19 во Bella

Проверете ја новата колекција есен/ зима ’19 во Bella

Стилот на секоја жена е посебен и специфичен. Тој е одраз на нејзиниот внатрешен свет во комбинација со богатиот карактер, слободата во изразувањето и префинетиот вкус. Исполнетата и среќна жена, со богата имагинација е неизбежно да се забележи. Есента е време за храбри потези, живописни бои и луди комбинации. Токму такви се и нашите модели...

15.10.201915.10.2019
HAPPY WEEKEND во „Нептун” – Големи попусти и до 60 рати без камата

HAPPY WEEKEND во „Нептун” – Големи попусти и до 60 рати без камата

HAPPY WEEKEND акција во „Нептун” со големи попусти и до 60 рати без камата! Од 03-07 октомври, потрошувачите ќе може да купуваат по промотивни – haPPу цени со големи попусти и до 60 рати без камата со haPPy кредитот или до 24 рати без камата со кредитни картички и со синдикална продажба. Овој викенд ќе...

03.10.201903.10.2019
DOGO Skopje BACK TO SCH👀L

DOGO Skopje BACK TO SCH👀L

It’s BACK TO SCH👀L O’Clock⏰🤪📚📝 Разубавете си го почетокот на новата школска година со нашата акција ПЛАТИ 2️⃣ и земи 1️⃣гратис. 🎊 Врати се во школо со стил.🎒 📌[Акцијата важи за сите производи во DoGo, а гратисот се однесува на производот со најниска цена]

30.08.201901.10.2019
“BACK TO SCHOOL” акција во Нептун – Големи попусти и до 24 рати без камата на смартфони, лаптопи и таблети!\

“BACK TO SCHOOL” акција во Нептун – Големи попусти и до 24 рати без камата на смартфони, лаптопи и таблети!\

BACK TO SCHOOL” акција во „Нептун”! До 17-ти септември големи попусти на смартфони, лаптопи, таблети и до 24 рати без камата со haPPy кредит, кредитни картички и синдикална продажба. На почетокот на школската година подновете се вие и вашите најсакани по одлични цени и со можност за плаќање до 24 рати без камата! Во „Нептун”...

27.08.201901.10.2019
Со SWAROVSKI светкајте под летното сонце

Со SWAROVSKI светкајте под летното сонце

Секогаш префинети и елегантни со SWAROVSKI , светкајте под летното сонце, носејќи го со себе маркантниот блесок на SWAROVSKI кристалите.#swarovski_macedonia #royalhouse_macedonia  

22.07.201922.07.2019