Springfield Open Day

Springfield Open Day

Не заборавајте да ја посетите денес продавницата на Springfield во Скопје Сити Мол и да го искористите попустот за сите ученици и студенти!  

27.11.201728.11.2017
Springfield Open Day

Springfield Open Day

Не заборавајте да ја посетите денес продавницата на Springfield во Скопје Сити Мол и да го искористите попустот за сите ученици и студенти!

17.11.201717.11.2017
Екслузивно во #Anhoch | Nokia 3310

Екслузивно во #Anhoch | Nokia 3310

Екслузивно во #Anhoch – Пристигна наследникот на легендарниот телефон Nokia 3310! Најочекуваниот модел за 2017 година пристигна во салонот на Anhoch #SkopjeCityMall Поседува екран од 2.4” кој овозможува подобра читливост при сончева светлина и батерија која трае до еден месец. Nokia 3310 – 2017 во моментот е достапен во 3 бои.

06.11.201721.02.2018
iPhone X во iSTYLE Skopje City Mall!

iPhone X во iSTYLE Skopje City Mall!

По повод доаѓањето на iPhone X во Македонија, iSTYLE во Skopje City Mall организира спектакуларен настан на 23 ноември во 23:00ч. “Кога официјално ќе ги спуштиме завесите на 24 ноември во 00:01 часот и ќе се запознаеме со најпаметниот телефон на денешницата. Биди дел од спектакуларниот настан и КАЖИ ЗДРАВО НА ИДНИНАТА! Спремивме многу изненадувања...

21.10.201711.12.2017
Нов каталог на Нептун

Нов каталог на Нептун

Промоција на телевизори, смартфони, лаптопи, фотоапарати и галантерија во новиот Нептун леток! Разгледајте ги понудите. Акцијата важи до 22ри август. #Skopjecitymall

25.09.201725.09.2017
Нина Бох со голема летна акција

Нина Бох со голема летна акција

Акција -50% на втор производ во текот на месецов Разгалете ги сетилата уживајте во привилегијата да бидете уникатни. Нина Бох Македонија #ninabox_mk  

25.09.201725.09.2017
Каталог со училишен прибор и канцелариски материјали на Просветно Дело

Каталог со училишен прибор и канцелариски материјали на Просветно Дело

Размислувате што креативно да прават вашите деца за распустот? Или пак, почнувате со подготовките за новата учебна година? Можеби ви недостига нешто за вашето канцелариско работење или хоби? Погледнете го новиот Каталог со училишен прибор и канцелариски материјали на Просветно дело и најдете се` на едно место.

25.09.201725.09.2017