☀️Време е за летен шопинг во BeoSport ️

☀️Време е за летен шопинг во BeoSport ️

Време е за летен шопинг во Skopje City Mall Денес ја посетивме продавницата на #BeoSport Големи летни попусти, добар шопинг и не заборавајте ГОООЛЕМА НАГРАДНА ИГРА  Повеќе информации за наградната игра на skopjecitymall.mk/summer/ #SummerMall во #SkopjeCityMall⛱️ ☀️Редовна цена 5 490 ден ⛱️Summer Mall цена 2 470 ден ☀️Редовна цена 2 490 ден ⛱️Summer Mall цена 1 195 ден ☀️Редовна...

05.09.201705.09.2017
Летен предлог од Nina Box

Летен предлог од Nina Box

Летото е совршено со вистинските аксесоари од Nina Box. Комплетирајте го вашиот изглед и уживајте во сонцето #ninabox_mk #SkopjeCityMall

18.08.201718.08.2017
AMC викенд понуда

AMC викенд понуда

 Супер акција во AMC – продажба на 36 рати без камата и без никакви скриени трошоци со кредитните картички на стопанска банка на целиот асортман по промотивни цени! Акцијата важи САМО од ОВОЈ ЧЕТВРТОК 6-ти ЈУЛИ до САБОТА 8-ми ЈУЛИ во салонот на АМЦ во #SkopjeCityMall . ПОБРЗАЈТЕ!!! Акцијата важи за сите производи, вклучително и оние на промоција....

18.08.201718.08.2017
Last Minute Sale шопинг во Lacoste

Last Minute Sale шопинг во Lacoste

Време е за Last Minute Sale шопинг во Skopje City Mall  Денес ја посетивме продавницата на #Lacoste Последни летни попусти, добар шопинг и супер атмосфера Lacoste Редовна цена 7 200 денари  Last Minute Sale цена 5 040 денари Lacoste Редовна цена 5 200 денари  Last Minute Sale цена 3 640 денари Lacoste Редовна цена 6 300...

17.08.201714.12.2017
Акција Happy Faces во #Wenice

Акција Happy Faces во #Wenice

Акција Happy Faces во слаткиот #Wenice 💚 -10% на еден купен артикл ( артикл со највисока цена ) -15% на вториот купен артикл ( артикл со пониска цена ) -20% на трет,четврт….купен артикл ( артклот/артиклите со најниски цени )

16.08.201716.08.2017
LTB 🌟LATE NIGHT SHOPPING 🌟

LTB 🌟LATE NIGHT SHOPPING 🌟

 LTB со 20% намаление | LATE NIGHT SHOPPING Се гледаме во петок и се дружиме до полноќ 🕛 Ве очекуваме на LATE NIGHT SHOPPING

14.08.201714.08.2017