BeoSport 🌟LATE NIGHT SHOPPING🌟

BeoSport 🌟LATE NIGHT SHOPPING🌟

Дополнителен попуст на веќе намалените цени #BeoSport ! Welcome to LATE NIGHT SHOPPING Се гледаме во петок и се дружиме до полноќ 🕛 Ве очекуваме на LATE NIGHT SHOPPING

14.08.201714.08.2017
Arthur’s 🌟LATE NIGHT SHOPPING 🌟

Arthur’s 🌟LATE NIGHT SHOPPING 🌟

Arthur’s- LATE NIGHT SHOPPING До – 50% на цел асортиман Ве очекуваме на LATE NIGHT SHOPPING и се дружиме до полноќ 

14.08.201714.08.2017
Springfield со супер акција!

Springfield со супер акција!

Подновете се со два пара бермуди по одлична цена – летно парче кое е задолжително за овој период // Springfield  

11.08.201711.08.2017
Пролетнa понуда во LUSSO !

Пролетнa понуда во LUSSO !

Пролетнa понуда во LUSSO ! Заштедете и разубавете ја вашата кујна 🍽️ #SkopjeCityMall #LUSSO 2-кат

04.07.201704.07.2017
Сите попусти на едно место 👠 SHOES WEEK 👞

Сите попусти на едно место 👠 SHOES WEEK 👞

Најголем избор во градот на     Повелете на ✪ SHOES WEEK ✪ шопинг во Скопје Сити Мол! За сите љубители на модата и модните трендови 🕶 Fashion Month во #SkopjeCityMall 💕👒 За повеќе информации пратете не на нашата фан страна  

30.06.201730.06.2017
Попусти за време на “Саем за деца и родители”

Попусти за време на “Саем за деца и родители”

 Саемот за Деца и Родители  секогаш предизвикува големо внимание во јавноста бидејќи освен семејната забава, дружењето, работилниците, спортските активности, пеењето, танцувањето, заедничките игри помеѓу децата и родителите, тука се и попустите во продавниците со детска облека, играчки и производи.   Програмата е креирана со цел децата да уживаат во истата додека родителите ќе купуваат во локалите кои...

30.06.201730.06.2017
👠 Kegi Shoes | Shoes Week понуда 👞

👠 Kegi Shoes | Shoes Week понуда 👞

  Fashion Month  ♔♚ Kegi Shoes | Shoes Week ♚♔ Понуда на чевли пролетна колекција 2017 со намеление до -30% Посетете ја продавницата на #KegiShoes во Скопје Сити Мол, 2ри кат

30.06.201730.06.2017