Сите попусти на едно место 👠 SHOES WEEK 👞

Сите попусти на едно место 👠 SHOES WEEK 👞

Најголем избор во градот на     Повелете на ✪ SHOES WEEK ✪ шопинг во Скопје Сити Мол! За сите љубители на модата и модните трендови 🕶 Fashion Month во #SkopjeCityMall 💕👒 За повеќе информации пратете не на нашата фан страна  

30.06.201730.06.2017
Попусти за време на “Саем за деца и родители”

Попусти за време на “Саем за деца и родители”

 Саемот за Деца и Родители  секогаш предизвикува големо внимание во јавноста бидејќи освен семејната забава, дружењето, работилниците, спортските активности, пеењето, танцувањето, заедничките игри помеѓу децата и родителите, тука се и попустите во продавниците со детска облека, играчки и производи.   Програмата е креирана со цел децата да уживаат во истата додека родителите ќе купуваат во локалите кои...

30.06.201730.06.2017
👠 Kegi Shoes | Shoes Week понуда 👞

👠 Kegi Shoes | Shoes Week понуда 👞

  Fashion Month  ♔♚ Kegi Shoes | Shoes Week ♚♔ Понуда на чевли пролетна колекција 2017 со намеление до -30% Посетете ја продавницата на #KegiShoes во Скопје Сити Мол, 2ри кат

30.06.201730.06.2017
👖 Jack & Jones Jeans Week Понуда 👖

👖 Jack & Jones Jeans Week Понуда 👖

👖👗👒 Fashion Month 👞💕👖 ♔♚ Jack & Jones JEANS WEEK ♚♔ -20% попуст на сите фармерки -50% попуст на одредени производи #JackandJones #SkopjeCityMall

01.06.201721.02.2018
iSTYLE повторно ја отвара својата Apple продавница, по реновирањето во Skopje City Mall

iSTYLE повторно ја отвара својата Apple продавница, по реновирањето во Skopje City Mall

iSTYLE повторно ја отвара својата Apple Premium Reseller продавница, по реновирањето во Skopje City Mall, на 1 Јуни во 10:00 часот, нудејќи на своите клиенти можност да научат и искусат иновативни продукти и решенија од Apple, вклучувајќи Mac, iPhone, iPad и Beats слушалки и звучници со голем спектар на додатоци, сортирани во прекрасна средина, се...

30.05.201704.07.2017