„Lucky days” во НЕПТУН од 27.06-02.07 – Најголеми попусти на целиот асортиман!

„Lucky days” во НЕПТУН од 27.06-02.07 – Најголеми попусти на целиот асортиман!

Во периодот од 27.06-02.07 во „Нептун”  има голема акција „Lucky days” со најголеми попусти на целиот асортиман и шопинг до 60 рати со haPPy инстант кредитот. Овие “Среќни денови” на големи попусти во „Нептун” потрошувачите за прв пат ќе може да купуваат и до 60 рати со haPPy инстант кредитот што е одлична можност за...

27.06.201927.06.2019
АВАНТУРА КАКО ИНСПИРАЦИЈА

АВАНТУРА КАКО ИНСПИРАЦИЈА

Оваа сезона инспирацијата за преубавиот накит се црпи глобално, од сите делови на светот. Дизајнот ве води во потрага за нови авантури и откритија. Новата раскошна колекција , умешно се движи низ световите на различни култури и континенти , со што боите, текстурите и дизајнот го нагласуваат доживувањето. Оваа сезона светот станува Ваше игралиште. Поиграјте...

30.05.201930.05.2019
iSTYLE слави роденден! Супер попусти ‼️

iSTYLE слави роденден! Супер попусти ‼️

Сега е вистинското време да го избереш твојот нов Mac, iPad или iPhone по супер роденденска цена, само до 3 јуни. MacBook Air веќе од 49.990 МКД iPad веќе од 25.190 МКД iPhone 6s веќе од 19.990 МКД И додатоци до -15%. Провери ја пошироката понуда на https://istyle.mk/rodenden-2019

28.05.201928.05.2019
Недела на среќни купувачи во „Нептун” – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

Недела на среќни купувачи во „Нептун” – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

HAPPY WEEK акција во „Нептун” #skopjecitymall со големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи! Од 27.05-03.06, потрошувачите ќе може да купуваат по промотивни – haPPу цени со големи попусти и до 48 рати без камата со haPPy кредитот или до 24 рати без камата со кредитни картички и со синдикална продажба....

27.05.201927.05.2019
iSTYLE – СТАРО ЗА НОВО – Mastercard

iSTYLE – СТАРО ЗА НОВО – Mastercard

Само во четврток донеси го твојот стар телефон, таблет или компјутер во iSTYLE | Apple Premium Reseller, претвори го во попуст за новиот, плати со Maestro® или Mastercard® и додатно заштеди 5.000 МКД. Производи кои би можеле да Ви се допаднат: iPhone ‣ iPhone 6s веќе од 15.990 МКД и помалку* ‣ iPhone 7 веќе од...

08.05.201908.05.2019
Премиум брендот на патики за трчање HOKA ONE ONE® во Скопје Сити Мол

Премиум брендот на патики за трчање HOKA ONE ONE® во Скопје Сити Мол

HOKA e основана во 2009 година од двајца долгогодишни тркачи, кои долги години истражуваа за создавање на лесни обувки со екстра обложени подлоги. HOKA патиката настанa со идеата за подобрување на брзината на времето во натпреварувањето во издржливост. Водени од оваа цел, основачите на HOKA брендот настојувале да дизајнираат обувки што ќе овозможат погoлема брзина на трчање и така сосема...

17.04.201910.04.2019
Ви ја претставуваме PANDORA Garden колекцијата

Ви ја претставуваме PANDORA Garden колекцијата

Pandora Garden колекцијата цвета во прекрасни икони и свежи варијанти на класичните и препознатливи три метали на Pandora: сребро, Pandora Rose и Pandora Shine🤩 Моќните икони – пеперутката, детелинката со четири листа, бубамарата и цветот – ја рефлектираат природната жена и претставуваат креативни детали за стилизирање и персонализиран стил. Вашата сила е во Вашата природа...

01.04.201901.04.2019
„Lucky days” во НЕПТУН од 14-18 март – Најголеми попусти на целиот асортиман!

„Lucky days” во НЕПТУН од 14-18 март – Најголеми попусти на целиот асортиман!

Нептун е најголемата малопродажна и дистрибутивна мрежа во Македонија на производи од бела техника, апарати за домаќинство, телевизори, компјутери, лаптопи, телефони, производи за нега и убавина, апарати за ладење и греење.Со брендови во своето портфолио како Беко, LG, Samsung, Sony, Apple, Philips, Bosch, Asus, Huawei, Hitachi, Fuego и многу други, Нептун долго време е апсолутен...

14.03.201914.03.2019
Зрачете со шарм и елеганција за Вашиот ден – 8-ми Март

Зрачете со шарм и елеганција за Вашиот ден – 8-ми Март

Веќе 60 години концептот кој го спроведува брендот Yves Rocher  претставува договор помеѓу Yves Rocher и билниот свет, како и помеѓу Yves Rocher и жените, договор кој се заснова на почитување и посветеност на жените и женската убавина. Денот на жената е посебен ден, кога секоја жена е во центарот на вниманието. Овој ден мора...

07.03.201907.03.2019
ДЕНОТ НА ЖЕНАТА ВО PANDORA

ДЕНОТ НА ЖЕНАТА ВО PANDORA

ДЕНОТ НА ЖЕНАТА ВО PANDORA продажното местоПосетете не и PANDORA приврзок може да биде ваш за само 1 денар! Од 6.3.2019 до 8.3.2019, во PANDORA продажното место за сметка над 7.700,00 денари, PANDORA приврзокот “Патот на љубовта” може да го купите за само 1,00 денар. За повеќе информации за оваа промоција, дознајте во продажното место...

05.03.201905.03.2019