HAPPY WEEKEND во „Нептун” – Големи попусти и до 60 рати без камата

HAPPY WEEKEND во „Нептун” – Големи попусти и до 60 рати без камата

HAPPY WEEKEND акција во „Нептун” со големи попусти и до 60 рати без камата! Од 03-07 октомври, потрошувачите ќе може да купуваат по промотивни – haPPу цени со големи попусти и до 60 рати без камата со haPPy кредитот или до 24 рати без камата со кредитни картички и со синдикална продажба. Овој викенд ќе...

03.10.201903.10.2019
DOGO Skopje BACK TO SCH👀L

DOGO Skopje BACK TO SCH👀L

It’s BACK TO SCH👀L O’Clock⏰🤪📚📝 Разубавете си го почетокот на новата школска година со нашата акција ПЛАТИ 2️⃣ и земи 1️⃣гратис. 🎊 Врати се во школо со стил.🎒 📌[Акцијата важи за сите производи во DoGo, а гратисот се однесува на производот со најниска цена]

30.08.201901.10.2019
“BACK TO SCHOOL” акција во Нептун – Големи попусти и до 24 рати без камата на смартфони, лаптопи и таблети!\

“BACK TO SCHOOL” акција во Нептун – Големи попусти и до 24 рати без камата на смартфони, лаптопи и таблети!\

BACK TO SCHOOL” акција во „Нептун”! До 17-ти септември големи попусти на смартфони, лаптопи, таблети и до 24 рати без камата со haPPy кредит, кредитни картички и синдикална продажба. На почетокот на школската година подновете се вие и вашите најсакани по одлични цени и со можност за плаќање до 24 рати без камата! Во „Нептун”...

27.08.201901.10.2019
Со SWAROVSKI светкајте под летното сонце

Со SWAROVSKI светкајте под летното сонце

Секогаш префинети и елегантни со SWAROVSKI , светкајте под летното сонце, носејќи го со себе маркантниот блесок на SWAROVSKI кристалите.#swarovski_macedonia #royalhouse_macedonia  

22.07.201922.07.2019
„Lucky days” во НЕПТУН од 27.06-02.07 – Најголеми попусти на целиот асортиман!

„Lucky days” во НЕПТУН од 27.06-02.07 – Најголеми попусти на целиот асортиман!

Во периодот од 27.06-02.07 во „Нептун”  има голема акција „Lucky days” со најголеми попусти на целиот асортиман и шопинг до 60 рати со haPPy инстант кредитот. Овие “Среќни денови” на големи попусти во „Нептун” потрошувачите за прв пат ќе може да купуваат и до 60 рати со haPPy инстант кредитот што е одлична можност за...

27.06.201927.06.2019
АВАНТУРА КАКО ИНСПИРАЦИЈА

АВАНТУРА КАКО ИНСПИРАЦИЈА

Оваа сезона инспирацијата за преубавиот накит се црпи глобално, од сите делови на светот. Дизајнот ве води во потрага за нови авантури и откритија. Новата раскошна колекција , умешно се движи низ световите на различни култури и континенти , со што боите, текстурите и дизајнот го нагласуваат доживувањето. Оваа сезона светот станува Ваше игралиште. Поиграјте...

30.05.201930.05.2019
iSTYLE слави роденден! Супер попусти ‼️

iSTYLE слави роденден! Супер попусти ‼️

Сега е вистинското време да го избереш твојот нов Mac, iPad или iPhone по супер роденденска цена, само до 3 јуни. MacBook Air веќе од 49.990 МКД iPad веќе од 25.190 МКД iPhone 6s веќе од 19.990 МКД И додатоци до -15%. Провери ја пошироката понуда на https://istyle.mk/rodenden-2019

28.05.201928.05.2019
Недела на среќни купувачи во „Нептун” – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

Недела на среќни купувачи во „Нептун” – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

HAPPY WEEK акција во „Нептун” #skopjecitymall со големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи! Од 27.05-03.06, потрошувачите ќе може да купуваат по промотивни – haPPу цени со големи попусти и до 48 рати без камата со haPPy кредитот или до 24 рати без камата со кредитни картички и со синдикална продажба....

27.05.201927.05.2019
iSTYLE – СТАРО ЗА НОВО – Mastercard

iSTYLE – СТАРО ЗА НОВО – Mastercard

Само во четврток донеси го твојот стар телефон, таблет или компјутер во iSTYLE | Apple Premium Reseller, претвори го во попуст за новиот, плати со Maestro® или Mastercard® и додатно заштеди 5.000 МКД. Производи кои би можеле да Ви се допаднат: iPhone ‣ iPhone 6s веќе од 15.990 МКД и помалку* ‣ iPhone 7 веќе од...

08.05.201908.05.2019
Премиум брендот на патики за трчање HOKA ONE ONE® во Скопје Сити Мол

Премиум брендот на патики за трчање HOKA ONE ONE® во Скопје Сити Мол

HOKA e основана во 2009 година од двајца долгогодишни тркачи, кои долги години истражуваа за создавање на лесни обувки со екстра обложени подлоги. HOKA патиката настанa со идеата за подобрување на брзината на времето во натпреварувањето во издржливост. Водени од оваа цел, основачите на HOKA брендот настојувале да дизајнираат обувки што ќе овозможат погoлема брзина на трчање и така сосема...

17.04.201910.04.2019
Ви ја претставуваме PANDORA Garden колекцијата

Ви ја претставуваме PANDORA Garden колекцијата

Pandora Garden колекцијата цвета во прекрасни икони и свежи варијанти на класичните и препознатливи три метали на Pandora: сребро, Pandora Rose и Pandora Shine🤩 Моќните икони – пеперутката, детелинката со четири листа, бубамарата и цветот – ја рефлектираат природната жена и претставуваат креативни детали за стилизирање и персонализиран стил. Вашата сила е во Вашата природа...

01.04.201901.04.2019