Уживајте во новата летна колекција!

Уживајте во новата летна колекција!

Уживајте во новата летна колекција! Стилизирајте го Вашиот уникатен изглед со разнобојниот , рачно доработен Нов накит! Истражете ја новата летна PANDORA колекција, која е инспирирана од стилот на летните фестивали и позитивните вибрации!

11.06.201804.06.2018
Побрзајте  Галерија во Skopje City Mall 

Побрзајте  Галерија во Skopje City Mall 

1.Промоција на слушалки и блутут звучници Sony во Галерија  2.Намалување на игри за PlayStation 4  3. За најголемиот светски настан – FIFA WORLD CUP, во Галерија ви подготвивме СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА на ТЕЛЕВИЗОРИ!  Спремете се да гледате фудбал како никогаш досега! Плус, добијте бесплатна 5 годишна гаранција со секој ТВ

08.06.201808.06.2018
Сакаш -40% попуст во Sport Vision?

Сакаш -40% попуст во Sport Vision?

Во мултибренд продавницата на Sport Vision до 14ти јуни со купување на 2 производи добивате -40% попуст на вториот поевтин производ *акциjата не се однесува на маици, папучи, сандали, костими за капeње, шорцеви за капење и поло маици.  

05.06.201805.06.2018
Шопинг акција во TOM TAILOR

Шопинг акција во TOM TAILOR

🔴 TOM TAILOR 🔵 со – 20% попуст за купување на 2 или повеќе артикли. Акцијата важи до 05.06.2018 година

31.05.201831.05.2018
Wenice  🌞Поголеми попусти за поголеми насмевки🌞

Wenice 🌞Поголеми попусти за поголеми насмевки🌞

Wenice multi brand kids fashion – затоа што детските насмевки се нашата инспирација од 28.05 – 03.06 добивате:  -10% намалување на првиот производ  -20% намалување на вториот производ  -30% намалување на третиот производ

30.05.201830.05.2018
Мид сезона во Bella

Мид сезона во Bella

Мид сезоната конечно започна и ова време од годината претставува одлична можност да инвестирате во навистина добри парчиња кои подоцна може да ги носите преку целата година. Поздравете ги кежуал палтата од новата колекција пролет/лето 2018 со ширум отворени раце. #BELLA #SkopjeCityMall

29.05.201829.05.2018
NEFA: Ограничена количина од само 40 парчиња!

NEFA: Ограничена количина од само 40 парчиња!

Ограничена количина од само 40 парчиња! Со купување на аголната гарнитура Monaco заштедувате неверојатни 10.000 денари. Стара цена: 29.990 Денари Нова цена: 19.990 Денари Заштеда: 10.000 Денари ВТОР КАТ Skopje City Mall За повеќе информации, ве молиме контактирајте нè на: +389 70380914

22.05.201822.05.2018
SWAROVSKI Ви подарува

SWAROVSKI Ви подарува

SWAROVSKI Ви подарува ваучер за гратис Мake Up во MAC Cosmetics со секоја сметка над 8000 ден. Додајте кристален сјај на вашиот посебен ден со накитот на SWAROVSKI и надополнете го изгледот со совршен make up. * акцијата важи до 31.05.2018 * важи само во продажниот салон на Swarovski во Skopje City Mall #royalhouse_macedonia #swarovski

21.05.201821.05.2018
ПРОМОЦИЈA НА RAMSTORE ЗА ВРЕМЕ НА КАМПАЊАТА “HOME”

ПРОМОЦИЈA НА RAMSTORE ЗА ВРЕМЕ НА КАМПАЊАТА “HOME”

Време е да ги купите вашите омилени  Ramstore  парчиња мебел и додатоци за домот, по прилагодени поволни цени    Ова е само дел од промоцијата на Ramstore за време на кампањата “HOME”  Редовна цена: 2,498 денари Нова цена: 1,899 денари Редовна цена: 2,479 денари Нова цена: 1,599 денари Редовна цена: 1,909 денари Нова цена: 1,200 денари Редовна цена:...

07.05.201807.05.2018