Промоцијa на LUSSO за време на кампањата “HOME” 

Промоцијa на LUSSO за време на кампањата “HOME” 

  Време да ги купите вашите омилени LUSSO парчиња и додатоци за домот, по прилагодени поволни цени   Ова е само дел од промоцијата на LUSSO за време на кампањата “HOME”  LUSSO ( можност за поделба по парче ) Редовна цена: 5,500 денари Нова цена: 2,750 денари Редовна цена: 5,000 денари Нова цена: 2,250 денари Керамички чинии ( можност...

26.04.201830.04.2018
Скопје Сити Мол е многу повеќе од обичен мол!

Скопје Сити Мол е многу повеќе од обичен мол!

Скопје Сити Мол е начин на урбано живеење, секојдневие со поинаков стил, креатор на трендови; место за среќавање на нови и стари љубови, место за добри вибрации со пријателите, место за квалитетно поминато време со семејството… Сите овие година зад нас, заедно со акумулираното знаење за вашите барања и очекувања, ни даваат за право да...

13.04.201824.04.2018
Повелете во Крш и изберете ги вашите маски и костими

Повелете во Крш и изберете ги вашите маски и костими

Еден од најинтересните денови е пред нас. Ден на шегите, насмевките, маските и костимите  Биди оригинален, биди супер херој. Најубавите маски за момчиња по намалени и акциски цени ке ги најдете во продавниците на Крш  #krs #SkopjeCityMall #крш

30.03.201830.03.2018
b watch 1920 за СИТЕ студенти

b watch 1920 за СИТЕ студенти

Правилник за користење на акцијата b watch 1920 за сите студенти 1. Акцијата важи за производи над 3000 денари. 2. Акцијата важи за 10ките добиени од Септември 2017 година до денес. 3. Акцијата важи и за накитот над 3000денари. 3. Екслузивните колекции (G-schock, Edifice, Festina нова колекција) и веќе намалените часовници не се дел од...

23.03.201823.03.2018
Шопинг понуда во новиот и свеж изглед на #Springfield

Шопинг понуда во новиот и свеж изглед на #Springfield

Пролетта ја започнуваме со нов и свеж изглед на #Springfield во Skopje City Mall!  Ве очекуваме ДЕНЕС да нѐ посетите, бидејќи Ви подготвивме изненадувања и диџеј сет со Филип Стефановски од 17:00 до 21:00 часот! #BeThere #NewLook #Opening  

21.03.201822.03.2018
TOM TAILOR | Кажете да за нови панталони!

TOM TAILOR | Кажете да за нови панталони!

Кажете да за нови панталони! Машки и женски панталони од колекцијата Пролет-Лето 2018 на модниот бренд TOMTAILORMK сега веќе за 2.449 денари. Кажете да и побрзајте, количините се ограничени

19.03.201819.03.2018
Okaïdi | [GOOD BASICS]

Okaïdi | [GOOD BASICS]

[GOOD BASICS] Откријте ја нашата селекција на разнобојни парчиња за секој ден, кои ќе ги комбинирате без проблем.  Производите се достапни во продавницата на Okaïdi!  

19.03.201819.03.2018