Време е за Last Minute Sale шопинг во FASHION & FRIENDS

Време е за Last Minute Sale шопинг во FASHION & FRIENDS

🛍️ Време е за Last Minute Sale шопинг во FASHON & FRIENDS 🛒 Побрзајте попустите траат додека има залиха. Уживајте во шопинг со намалени цени‼️ Повеќе информации http://skopjecitymall.mk/lms/ #LastMinuteSale #времеезашопинг #SkopjeCityMall Редовна цена 2,990 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 1,790 денари Редовна цена 16,590 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 11,590 денари Редовна цена 9,590 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 5,790...

22.01.201822.01.2018
Време е за Last Minute Sale шопинг во Bella!

Време е за Last Minute Sale шопинг во Bella!

 Време е за Last Minute Sale шопинг во Bella  Побрзајте попустите траат додека има залиха. Уживајте во шопинг со намалени цени‼️ Повеќе информации http://skopjecitymall.mk/lms/ #LastMinuteSale #времеезашопинг #SkopjeCityMall Редовна цена 6,290 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 4,290 денари Редовна цена 8290 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 5490 денари Редовна цена 7290 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 4890 денари Редовна...

22.01.201822.01.2018
Време е за Last Minute Sale шопинг во ALDO!

Време е за Last Minute Sale шопинг во ALDO!

Побрзајте попустите траат додека има залиха. Уживајте во шопинг со намалени цени‼️ Повеќе информации http://skopjecitymall.mk/lms/ 🛍️ Време е за Last Minute Sale шопинг во ALDO 🛒 #LastMinuteSale #времеезашопинг #SkopjeCityMall Редовна цена 4,500 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 1,350 денари Редовна цена 5,900 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 1,770 денари Редовна цена 5,900 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 1,770 денари Редовна...

22.01.201822.01.2018
Одиме во Swarovski

Одиме во Swarovski

Започна дополнителниот попуст на веќе намалените производи во Swarovski 💜 Посетете не и одберете ги вашите омилени парчиња накит, украси и други модни додатоци по неверојатно намалени цени!

15.01.201815.01.2018
Duki Daso ве очекуваат со попуст до -50%

Duki Daso ве очекуваат со попуст до -50%

Барате новогодишен подарок за Вашата сакана, сестра, мајка, пријателка или некоја друга важна жена во Вашиот живот? 🎅 Duki Daso ве очекуваат во нивната продавница во #SkopjeCityMall со попуст до -50%

28.12.201728.12.2017
Побрзај во  Sport Vision

Побрзај во Sport Vision

Од 20ти до 24ти декември во мултибренд продавницата на Sport Vision Ве очекува неодолива понуда со попуст од 30% на зимската колекција и дополнителен попуст од 20% на целиот асортиман pO

20.12.201720.12.2017