Време е за Last Minute Sale шопинг во ALDO!

Време е за Last Minute Sale шопинг во ALDO!

Побрзајте попустите траат додека има залиха. Уживајте во шопинг со намалени цени‼️ Повеќе информации http://skopjecitymall.mk/lms/ 🛍️ Време е за Last Minute Sale шопинг во ALDO 🛒 #LastMinuteSale #времеезашопинг #SkopjeCityMall Редовна цена 4,500 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 1,350 денари Редовна цена 5,900 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 1,770 денари Редовна цена 5,900 денари 🛍️ Last Minute Sale цена 1,770 денари Редовна...

22.01.201822.01.2018
Одиме во Swarovski

Одиме во Swarovski

Започна дополнителниот попуст на веќе намалените производи во Swarovski 💜 Посетете не и одберете ги вашите омилени парчиња накит, украси и други модни додатоци по неверојатно намалени цени!

15.01.201815.01.2018
Duki Daso ве очекуваат со попуст до -50%

Duki Daso ве очекуваат со попуст до -50%

Барате новогодишен подарок за Вашата сакана, сестра, мајка, пријателка или некоја друга важна жена во Вашиот живот? 🎅 Duki Daso ве очекуваат во нивната продавница во #SkopjeCityMall со попуст до -50%

28.12.201728.12.2017
Побрзај во  Sport Vision

Побрзај во Sport Vision

Од 20ти до 24ти декември во мултибренд продавницата на Sport Vision Ве очекува неодолива понуда со попуст од 30% на зимската колекција и дополнителен попуст од 20% на целиот асортиман pO

20.12.201720.12.2017
Bellina најавува големо отворање на нов продажен штанд за парфеми во Скопје Сити Мол

Bellina најавува големо отворање на нов продажен штанд за парфеми во Скопје Сити Мол

Ви го најавуваме големото отворање на новиот продажен штанд на брендот Bellina, во Скопје Сити Мол. Bellina е единствен и официјален застапник за парфемите JFenzi во Македонија, кои се произведуваат во Грасе, Франција. Станува збор за парфеми со докажан квалитет и долготрајност, за кои се уверени и нивните многубројни купувачи. Она што како проект почнаа...

27.11.201727.11.2017