SWAROVSKI Ви подарува

  •  
  •  
  •  
  •  
  •   

SWAROVSKI Ви подарува ваучер за гратис Мake Up во MAC Cosmetics со секоја сметка над 8000 ден.
Додајте кристален сјај на вашиот посебен ден со накитот на SWAROVSKI и надополнете го изгледот со совршен make up.

* акцијата важи до 31.05.2018
* важи само во продажниот салон на Swarovski во Skopje City Mall
#royalhouse_macedonia #swarovski


  •  
  •  
  •  
  •  
  •