УТРЕ (среда) загревање за FINAL 4

  •  
  •  
  •  
  •  
  •   

УТРЕ (среда) загревање за FINAL 4:
Дојдете во Скопје Сити Мол од 16:00 до 18:00 часот ќе има дружење со ракометарите на Вардар и истовремено ќе имате шанса да освоите и доста вредни награди, да добиете автограм од ракометарите на Вардар, да купете билет, да направите селфи 

Се што треба да сторите е да бидете во #SkopjeCityMall, А таму ќе ве чекаат: Иван Чупиќ, Даинис Криштопанс, Хорхе Македа, Игор Карачиќ, Мартин Поповски и Рожерио Мораеш Фереира.

Се гледаме УТРЕ на дружба


  •  
  •  
  •  
  •  
  •