Втора серија фотографии од соработката Каролина Гочева и MANGO

  •  
  •  
  •  
  •  
  •   

Во пролетта цутат најубавите цвеќиња…  А, пролетното будење го најавуваме во највпечатливата боја за сезоната. @karolinagocheva
Овој пат се работи за комбинација која е одлична за меѓусезонско, модерно облекување.

Фуксијата која доминира како боја е одлична за да го долови вистинското пролетно расположение кое владее деновиве. Здолниште со разигран принт и капут одличен за дневни и вечерни излегувања, а сето тоа дополнето со металик патики и ултра впечатливи обетки.
Совршена комбинација за урбан и во исто време женствен изглед.
Комплетирајте го изгледот:
(клик врз фото за да стигнете до производот*)
Капут: 41070724-88

Блуза: 43000940-88

Здолниште: 41065794-70

Обетки: 43000810-60

Патики: 43080682-PL
Фотографија: @anidimi.photography
Шминка и фризура: @beautyhub_202
Стилист: @a.i.mili
@mango #mango #welovefashiongroup

  •  
  •  
  •  
  •  
  •