Идеално сребрено здолниште во Bershkа за “cool” забави

 
 
   

Популарното здолниште на Paco Rabanne можете да го најдете и во Bershkа по многу поевтина цена.

Монистри и кристали се дефинитивно најголемиот тренд оваа сезона. Тие се носат апсолутно со сè, а минатата година брендот Pacco Rabanne промовираше здолниште изработено од светкави метални плочки кое стана врвен хит.

Скоро идентично сребрено здолниште најдовме во Bershkа по многу поволна цена. Идеално е за “cool” забави, а ние би го комбинирале со предимензионирана бела кошула.


 
 
   
Translate in English»