Карго панталоните се навистина кул, а одлично се комбинираат со разни комбинации

 
 
   

Карго панталоните се врвен хит

Дури и птиците на гранките знаат дека карго панталоните се најголемиот тренд во 2023 година. Карго панталоните или панталоните украсени со џебови се врвниот хит

Mango

Ги обожуваме и сакаме да ги носиме. Карго панталоните се навистина кул, а одлично се комбинираат со разни комбинации.

PULL&BEAR

Со кошула и сако можат да бидат погодни дури и за работа, а со секси топ одлични се и за вечерни излегувања.

Zara

Продавниците се преплавени со карго панталони и навистина можете да ги купите во која било продавница. Постојат различни модели од тексас карго панталони до свилени.

За да ви ја олесниме потрагата по најубави карго панталони, ја проверивме понудата во Skopje City Mall и ги издвоивме моделите на карго панталони кои најмногу ни се допаѓаат, а нашиот избор можете да го погледнете во галеријата.

MANGO

Mango

Mango

Stradivarius

Zara

Zara

Zara

Zara

PULL&BEAR

PULL&BEAR

BERSHKA

Bershka

Stradivarius


 
 
   
Translate in English»