Креирајте стилски изглед со 10 шик џемпери со патент

 
 
   

Со температури малку над 10ºC, сосема е природно да го насочиме вниманието кон моментално многу популарните џемпери со патент!

Сезоната на топли плетива и џемпери од удобни материјали веќе е пристигната, а покрај класичните модели, во есенските и зимските месеци сакаме да носиме и џемпери со патент на крагната, кои се особено популарни во моментов.

Опуштените модели од топли материјали кои не загреваат во есен и зима се совршени за слоевитост и можат да се вклопат во безброј модни комбинации.

Над палто, кожна или ватирана јакна, за дополнителна топлина и стилски изглед. Под капут или јакна, над класична или предимензионална кошула – можностите се бесконечни!

Од актуелните колекции на high street и луксузните брендови, ги избравме најубавите и најтопли модели на џемпери со патент!

Stradivarius

Massimo Dutti

Stradivarius

Stradivarius

Bershka

Massimo Dutti

Stradivarius

Bershka

Stradivarius

Pull and Bear


 
 
   
Translate in English»