Инфо:

Sport Vision Kids

Како дел од малопродажната мрежа на Sport Vision, Sport Vision KIDS е специјализирана продавница наменета за обувки и облека само за деца. Во понуда на Sport Vision KIDS  има широк асортиман на производи од повеќе реномирани брендови како Nike, adidas, Under Armour, Jordan, Reebok, Timberland, Converse, Champion, Umbro, Lotto, Ellesse, Lonsdale, New Balance, Slazenger, Skechers, Fila, Rider, Crocs, Icepeak, Kander и други.

Translate in English»