Nine West: Супер женствена колекција на чевли и сандали за идните матурантки

 
 
   

NINE WEST е реномиран бренд, основан во Њујорк во 1987 година, но набрзо потоа стана познат како веродостоен моден советник и иноватор. Брендот е препознатлив по високиот квалитет на своите производи и дизајн, инспириран од најновите трендови во светот на модата.

Чевлите од тексас се апсолутен хит оваа пролет и лето.

Новата колекција пролет-лето 2023 е тренди и женствена, наменета за софистицирана жена која е подготвена да го освои светот.
 

Nine West има силна желба да ги исполни потребите на жените ширум светот за висока мода и удобни чевли по пристапна цена.

Непогрешлив избор за дипломска забава. Овие чевли одговараат на речиси секој фустан или костум.

Во текот на својата богата историја, Nine West има соработувано со многу познати модни дизајнери и славни личности.


 
 
   
Translate in English»