Новиот хит патики на New Balance е моделот 650

 
 
   

Патиките се незаменливи обувки во секој гардеробер, како за мажи така и за жени. Секојдневните модни комбинации се апсолутно незамисливи без патики.

Едни од најпопуларните, најубавите, но и најудобните патики се оние на брендот New Balance.

Дефинитивно најпродаваниот модел на New Balance се патиките 350 кои секој моден познавач ги сакал или ги има во својот плакар.

Откако враќањето на Jordans ги врати во мода високите патики, New Balance го следеше тој тренд и објави нов модел на патики.

Станува збор за патики New Balance 650, кои всушност се висока верзија на моделот 350.


 
 
   
Translate in English»