Ова е хит кошула на сезоната – ние знаеме каде да ја купите!

 
 
   

Кошулата е класично парче облека која е безвременска и не подлежи на трендови. Преголемата кошула е идеална за секоја пригода и е совршена за топлите летни денови. Дури и кога нејзиниот дизајн е толку неодоливо пастелно шарен, имаме добитна комбинација, односно кошула оваа пролет, односно лето.

Никогаш не можете да погрешите со кошулата, таа има многу лица и зависи од тоа како ќе ја комбинираме таков впечаток остава.

Преголемата кошула во риги се претвори во најголемиот хит во сезоната. Познати модни инфлуенсери полудеа по неа, а ние откривме во која продавница можете да ја купите.

Кошулата се продава во Stradivarius по неверојатно прифатлива цена.

 


 
 
   
Translate in English»