#Parfois моден предлог за оваа недела

#Parfois моден предлог за оваа недела

Parfois оваа недела сака да ја испрати пораката до сите модни дами. Брзото време не истоштува, многу работа, многу обврски, малку сон… сепак во таа урбана гужва можеме да се развеселиме доколку ја прифатиме пораката на Parfois, “Тропски мотиви и позитивни мисли!” Проследено со таа порака е и овој моден предлог. #Parfois #Skopjecitymall

11.08.201726.08.2017
Футуристички модел кој ќе ве издвои од другите!

Футуристички модел кој ќе ве издвои од другите!

Во потрага по совршена летна патика наидов на Nike Air Huarache. Иако голем број луѓе, од тоа што можев да заклучам, секогаш ја избегнуваат и не ја ставаат на листа на посакувана патика, јас решив да излезам од комфорната зона и да им докажам на луѓето колку грешат околку оваа патика. Nike Air Huarache лесно може да...

04.07.201726.08.2017
Нови авантури со Timberland

Нови авантури со Timberland

Нови авантури без разлика на временските услови! Јакна која не пропушта вода благодарение на DryVent технологијата која со сигурност ќе ве оддржи суви и топли, дури и кога сте активни

04.07.201726.08.2017
🍮🍬 Добродојде O la la во #SkopjeCityMall 🍭🍪

🍮🍬 Добродојде O la la во #SkopjeCityMall 🍭🍪

  Соврешен баланс на најдобрите слатки од светските кујни, О ла ла ги спојува француските макаронси и тартови, со италијанската панакота, американските мафини и брауни, македонските принцес крофни и васина торта, и го интегрира шмекот на најпопуларните десерти од Австралија, Белгија, Австрија создавајќи го најслаткото, разиграно и позитивно место. Во подготвувањето на нашите слатки, користиме исклучиво...

04.07.201726.08.2017
👖 Jack & Jones Jeans Week Понуда 👖

👖 Jack & Jones Jeans Week Понуда 👖

👖👗👒 Fashion Month 👞💕👖 ♔♚ Jack & Jones JEANS WEEK ♚♔ -20% попуст на сите фармерки -50% попуст на одредени производи #JackandJones #SkopjeCityMall

01.06.201721.02.2018
Fashion Month | Петок 12ти мај | JEANS WORKSHOP

Fashion Month | Петок 12ти мај | JEANS WORKSHOP

♔♚Fashion Month Jeans Week ♚♔👖★ JEANS WORKSHOP ★👖
Донесете стар пар фармерки, време да им дадете нов изглед на вашите стари фармерки!

01.06.201721.02.2018
#MANGO инспириранo од Мексико!

#MANGO инспириранo од Мексико!

Кошулата со принт инспириран од Мексико  и истите такви обетки, искомбинирајте ги со кратки „палацо“ панталони и балетанки // #MANGO #Skopjecitymall

31.05.201726.08.2017