Fashion Month | Петок 12ти мај | JEANS WORKSHOP

Fashion Month | Петок 12ти мај | JEANS WORKSHOP

♔♚Fashion Month Jeans Week ♚♔👖★ JEANS WORKSHOP ★👖
Донесете стар пар фармерки, време да им дадете нов изглед на вашите стари фармерки!

01.06.201721.02.2018
#MANGO инспириранo од Мексико!

#MANGO инспириранo од Мексико!

Кошулата со принт инспириран од Мексико  и истите такви обетки, искомбинирајте ги со кратки „палацо“ панталони и балетанки // #MANGO #Skopjecitymall

31.05.201726.08.2017
Fashion Month Kigili ♚♔ За секој маж

Fashion Month Kigili ♚♔ За секој маж

Kigili, место кое не смее да се пропушти за време на вашиот шопинг во Скопје Сити Мол
-40% на одела
Земи 3, плати 2 ( маица, кошула, јакна, пантолони )
-20%

12.05.201721.02.2018
Органска крема со Гоџи Бобинки!

Органска крема со Гоџи Бобинки!

Почувствувајте ја моќта на природата со Дневната и Ноќната крема на SANTE со органски гоџи бобинки, ши путер, органски маслинки, какао, бадем, јојоба....

03.05.201721.02.2018