Совршени црни Mango фустани инспирирани од дизајните на Магда Бутрим

 
 
   

Малиот црн фустан едноставно е задолжителен во гардеробата на секоја жена.

Елегантниот и секси мал црн фустан е она во што секоја жена се чувствува добро.

Магда Бутрим е таа која моментално ги дизајнира можеби најубавите фустани на светот. Она што ги прави препознатливи нејзините фустани се елеганцијата и сексипилноста, а заштитен знак е текстилниот цвет кој ги краси повеќето нејзини фустани.

Предпразнично во Mango ќе најдете два мини црни фустани кои се украсени со текстилен цвет. Овие два фустани неодоливо потсетуваат на фустаните на Магда Бутрим, само што цената е многу поповолна.


 
 
   
Translate in English»