Stradivarius – женски фустани кои ги следат најновите модни трендови – Лето 2022 година

 
 
   

Женски фустани кои ги следат најновите модни трендови – Лето 2022

Не размислувајте премногу и бидете модерни и женствени во фустаните на Stradivarius!

Кратки романтични фустани со цветен дезен …

Фустан со животински принт

Сатенски комбинезон

Краток фустан со корсет

Краток фустан со мал изрез

Миди фустани со шлицови


 
 
   
Translate in English»