Тексас здолништето е лежерна класика на летната сезона која совршено ќе служи за секоја забава

 
 
   

Мини тексас здолниште е модно парче кое мора да го имате ова лето, а подолу ви ги пренесуваме најубавите модели …

Zara

Тексасот е во мода со години, но секако, во различни варијанти. Од искинати тексас панталони до тексас фустани, тоа е облека која ја обожаваат трендсетерките, но ова лето, токму тексас здолништето е најбараното парче.

Mango

Тексас здолниште е модно парче кое мора да го имате за летната сезона.

Тоа ќе си го најде своето место во секојдневни лежерни комбинации, но ќе послужи и одлично за секоја летна забава кога не знаете што да облечете.

Свилен топ и подготвени сте!

Zara

Zara


 
 
   
Translate in English»