Ви откриваме кој модел на New Balance патики е популарен деновиве

 
 
   

New Balance е бренд кој со години е под радарот на љубителите на модата, но за сите оние кои сакаат да носат удобни обувки, New Balance патиките отсекогаш биле нивниот избор. Во последниве години, овој бренд стана мега популарен.

New Balance 327

Денес, веројатно едни од најпопуларните патики се од брендот New Balance. Неколку модели станаа ултимативен тренд, а токму тие модели секој сака да ги има во својот плакар. Ерата на популарноста на New Balance започна со моделот New Balance 330, а моделите 480, 530 и 550 исто така стекнаа голема популарност во модниот свет.

New Balance 327

Но, се чини дека ерата на популарност на New Balance патиките не е завршена бидејќи уште еден модел деновиве станува се попопуларен. Станува збор за патиките New Balance 327.

Овие патики доаѓаат во различни комбинации на бои и се украсени со големата буква N. Одлични се бидејќи нивниот дизајн потсетува на модни патики додека нивната удобност повеќе наликува на спортски патики. Овие патики се одлични за секојдневно носење и за речиси секоја пригода. Лесно можете да ги комбинирате за на работа бидејќи костум и патики моментално се многу популарна комбинација, но одлични се и за лежерни комбинации со фармерки или спортски панталони.

New Balance 327

New Balance 327

New Balance 327


 
 
   
Translate in English»