Women’ secret 30th Birthday

 
 
   

Летото е резервирано за долги прошетки на плажа во шик костими за капење! 👙🏖
Овој петок го славиме 30-тиот роденден на Women’secret и заедно со инфлуенсерката Ангела Георгиев ги одбираме најстилските парчиња од новата колекција.Дојдете заедно да уживаме во латино забава, вкусни коктели, неодоливи слатки и разговори за топлите денови што следат…
📆 Петок 19.05.2023
⏰ 18:00h
📍Women’secret Skopje City Mall, приземје
🌸Dress code: Think pink!
🛍 Во текот на настанот ве очекува супер изненадување, -30% намалување на целата нова колекција и дополнителни -30% на веќе намалените цени!


 
 
   
Translate in English»