Zara во својата нова колекција има хит фустан

 
 
   

Гарантираме дека ова е следниот најпопуларен фустан од Zarа: погледнете како изгледа …

Фустаните се едно од нашите омилени парчиња.

Добриот фустан понекогаш е се што ви треба за добар изглед.

Кендал Џенер го популаризираше Loewe фустанот од тул, со дезен кој моментално е еден од најбараните фустани во светот.

Станува збор за миди фустан од тул со рамно деколте и голи рамена. Фустанот има шарен дезен кој го прави исклучително впечатлив.


 
 
   
Translate in English»