Trend

trend[1]

Приземје

m: +389 77 830-456
m: +389 70 306-425

e-mail: trendcitymall@caffetrend.mk

w: www.caffetrend.mk

fb: www.facebook.com/pages/TREND/52897906286

Trend

Овој TRENDy Food Bar служи автентична вкусна храна и голем избор на пијалоци.
Исто така постојат и гурмански сендвичи, салати и свежи цедени сокови кои може да ги изберете.
Голем спектар на десерти и вегетеријански опции се исто така достапни.

Тип: Кафе food bar
Кујна: Сендвичи, салати, доручек, пица, главни јадења, слатки.
Најдобро за: кафе, брза храна, нешто слатко.

За повеќе информации, побарајте: +389 70 306425

Пишете ни

Вашата порака ни значи, пишете го Вашето мислење и испратете ни го на e-mail. Одговор на Вашиот e-mail ќе добиете во рок од 48 часа. Ви благодариме, Skopje City Mall

Sending

©2017 Skopje City Mall

Log in with your credentials

Forgot your details?